Guides: Difference between revisions
From Melvor Idle
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
|{{Skill|Astrology}}||[[Astrology/Training]] | |{{Skill|Astrology}}||[[Astrology/Training]] | ||
|- | |||
|{{Skill|Farming}}||[[Farming/Training]] | |||
|} | |} | ||