Guides: Difference between revisions
From Melvor Idle
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
|{{Skill|Runecrafting}}||[[Runecrafting/Training]] | |{{Skill|Runecrafting}}||[[Runecrafting/Training]] | ||
|- | |||
|{{Skill|Summoning}}||[[Summoning/Training]] | |||
|} | |} | ||